Upozorňujeme, že náš chov je zájmový. Cílem je novošlechtění teddíků a dosažení uznání plemene. Takovýto rodinný chov o cca 15 králíčcích, který je úplným minimem pro novošlechtění již není zcela levná záležitost. Veškeré výdělky z prodeje králíčků jdou na provoz celého chovu a i tak jsme stále v červených číslech :-)

 Není naší povinností prodat králíčka všem, kteří si o něj napíší. Děkujeme za pochopení.

REZERVACE/ZÁLOHY

Z důvodu špatných zkušeností vybíráme NEVRATNÉ zálohy ve výši 50 % z ceny králíčka. Záloha je nepřenosná na jiného králíčka. V případě úmrtí králíčka samozřejmě vrátíme celou zálohu zpět. 

VP / PP

VP - výpis předků vystavujeme všem králíčkům.

PP - oficiální průkaz původu vystavujeme králíčkům, kteří odpovídají standardu a jdou vhodní k dalšímu šlechtění. Tetování zajistíme v Klatovech, popřípadě je možné se domluvit na jakékoli Teddy výstavě (až když králíček odroste - cca 3. měsíc věku). PP většinou chodí několik týdnů po odstavu králíčka. Z tohoto důvodu je často doručen novému majitely dodatečně.

KRÁLÍČCI

Králíčky odstavujeme od maminek od 7. týdne a více. Vždy záleží na konkrétním vrhu a jedinci. Pohlaví králíčka většinou poznáme již pár týdnů po narození, s jistotou kolem 6.-7. týdnu života.

DOPRAVA

Po vzájemné dohodě lze králíčky přepravit výborným přepravcem www.privez-zvire.cz , jednotná cena přepravy je 350 kč a hradí si ji kupující. Vždy v nabídce tras hledejte výchozí sběrné místo Klatovy . Po dohodě králíčka můžeme dopravit ZDARMA na výstavu Teddy králíčků - viz. plán výstav

NÁKUP VYBAVENÍ

Jelikož chceme nabídnout komplexní chovatelský servis, připravili jsme pro vás příjemnou nabídku - na našem e-shopu www.kralickum.cz dáváme slevu 10 % na nákup skladových zásob. V nabídce máme pouze vyzkoušené, funkční a kvalitní věci. Mimo jiné i vlastní krmné směsky, bylinky aj... podívejte se :-)

Pro zájemce - máme i použté, plně funkční vybavení, za parádní ceny.

Dopravu vybavení lze zajistit současně s králíčkem, nebo zašleme přepravní službou zaslat.cz

V případě úhrady zálohy vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami.

TOPlist
aktualizováno: 25.09.2018 15:10:24